Ezt a hirdetést archiválták.

Karbantartó álláslehetőség

Foktő Karbantartó
6 éve, 8 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Leírás
Az élelmiszeripari gyárunkba
az alábbi pozícióba keressük a legjobb jelöltet:
Mechanikus karbantartó (1 fő)
Elektromos karbantartó (3 fő)

Feladatok:
-           Hibaelhárítás a gyár egész területén
-           Tervezett karbantartási feladatok végrehajtása
-           Munkajelentések, formanyomtatványok kitöltése
-           Az elvégzett feladatok dokumentálása az SAP megfelelő moduljában

Elvárások:
-           Minimum középfokú végzettség
-           Termelő berendezések javításában szerezett min. 5 év tapasztalat
-           MS Office programok felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk:
-           Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
-           Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-           Felelősségteljes munkakör
-           Teljes munkaidős pozíció

Jelentkezni önéletrajz csatolásával a [------] –n lehet. Vagy az alábbi telefonszámon [------] érdeklődni.

Elhelyezkedés
Foktő

Karbantartó

Elhelyezkedés
Foktő

Karbantartó